SÍŤOVÝ SYSTÉM PROTI HOLUBŮM – SÍTĚ PROTI HOLUBŮM 

Síťový systém (dále také jako síť nebo sítě proti holubům) doporučujeme použít jako nejlepší možné a jediné 100% funkční ošetření domů proti holubům. Síťový systém proti holubům funguje na principu mechanické zábrany, na rozdíl od HROTOVÉHO a LANKOVÉHO SYSTÉMU proti holubům je ošetřena celá plocha. Pokud je systém odborně nainstalován, je možné u síťového systému mluvit jako o 100% účinném systému pro ošetření objektů proti holubům. 

Více o síťovém systému proti holubům se můžete dozvědět na našem specializovaném webu SITPROTIHOLUBUM.CZ. Na tomto specializovaném webu naleznete mnoho fotografií a způsoby použití síťového systému proti holubům. 

CO JE MOŽNÉ OŠETŘIT SÍŤOVÝM SYSTÉMEM PROTI HOLUBŮM

sítě proti holubům na balkonů a lodžií
sítě proti holubům na sochy
sítě proti holubům na plastiky a ozdobné prvky fasád
sítě proti holubům na světlíky
sítě proti holubům na dvory a atria
sítě proti holubům na podhledy 
sítě proti holubům na římsy
sítě proti holubům na celé či části fasád
sítě proti holubům na technologie (například klimatizace)

VÝHODY A NEVÝHODY SÍŤOVÉHO SYSTÉMU PROTI HOLUBŮM

Výhody síťového systému proti holubům
100% funkčnost
dlouholetá trvanlivost 
minimálně pohledově viditelný
příznivá cena
bezúdržbový
ošetření i složitějších prvků – nepravidelných tvarů
možnost komplexního ošetření
vhodný pro památkové objekty – schválen památkáři
montáž systému není závislá na počasí 

Nevýhody síťového systému proti holubům
nutné kotvení do fasády nebo oplechování objektu

POPIS SÍŤOVÉHO SYSTÉMU PROTI HOLUBŮM

Námi dodávaný systém je složen vždy ze základních KOTEVNÍCH BODŮ, LANKOVÉHO RÁMU a SÍTĚ PROTI HOLUBŮM. Díky ucelenému systému kotvení je možné kotvy umístit jak do cihel či panelu, tak do zateplení fasády nebo oplechování. Lankový rám je možno dodat v ekonomicky výhodné pozinkované variantě nebo nerezové. Síť proti holubům dodáváme v barvě Pískové (barva kamene), která je minimálně pohledově viditelná i na tmavém podkladu. Tloušťka sítě je pouhých 0,85mm s oky 50×50mm. Samozřejmostí je UV stabilizované provedení a trvanlivost sítě kolem 15 let. Síť je díky svým vlastnostem minimálně pohledově viditelná a je vhodná i pro památkově chráněné objekty. Pro více informací navštivte náš E-SHOP nebo specializované stránky SITPROTIHOLUBUM.CZ.

Máte li zájem o bližší informace či nezávaznou kalkulaci, neváhejte nás KONTAKTOVAT.  

Jste FIRMA ČI NEKONCOVÝ ZÁKAZNÍK? Kontaktujte nás pro individuální cenovou kalkulaci. Stálým zákazníkům nabízíme slevové programy – pro více informací nás neváhejte nezávazně poptat. 
Veškeré námi montované systémy je také možné zakoupit v našem specializovaném internetovém obchodu SHOP.SITPROTIHOLUBUM.CZ

Comments are closed.